Ozónové čistenie v reštauráciách a hoteloch

18. 08. 2020 | 11:08

Reštaurácie a hotely patria do skupiny, kde je vysoký štandard hygieny priam nevyhnutný. Ste majiteľom reštauračného či ubytovacieho zariadenia v Košiciach, Michalovciach, Trebišove či v inej časti Slovenka? Zbystrite pozornosť, pretože ozónové čistenie vás môže zachrániť pred nejedným veľkým problémom. Ozonizácia je najúčinnejšou metódou čistenia, pričom nezanecháva žiadne nebezpečné chemické pozostatky.

V kuchyni

Ozón oxiduje všetko od baktérií až po plesne, takže jeho použitie v priestoroch kuchyne vytvára čisté a hygienické prostredie, v ktorom sa môže bez problémov pripravovať jedlo. Ozonizácia je omnoho efektívnejšia ako bežné spôsoby čistenia, pretože ako plyn sa dostane aj na tie najneprístupnejšie miesta za skrinkami či spotrebičmi.

TIP: Ak organizujete pravidelne rôzne večierky pre hostí, tak práve ozón je obzvlášť užitočný deň po akcii, keď v miestnosti cítiť cigarety či alkohol. Generátor ozónu ponechaný v uzavretej miestnosti na dobu niekoľkých hodín odstráni zápachy z kobercov, nábytku i záclon.

V hotelovej izbe

Ozónové čistenie dezinfikuje miestnosť, zbaví ju nepríjemných vôní a prenikne aj do bielizne či záclon. Dokonca aj fajčiarska izba bude po ozonizácii pôsobiť ako nefajčiarska izba a to ocení každý jej ďalší hosť.

V kúpeľni

Ako sme už spomínali, ozonizácia je účinná pri prevencii rastu baktérií a plesní, a to platí aj v kúpeľniach, kde rovnako dokáže neutralizovať nepríjemné zápachy. Skvelým riešením na takýchto miestach sú zabudované generátory ozónu, ktoré udržiavajú nízku úroveň baktérií a čistia oblasť, čím vytvárajú čo najzdravšie podmienky pre klientov a hostí.

Ozón zabraňuje rastu plesní, húb a rozširovaniu baktérií v skriniach, kobercoch či na záclonách. Odstraňuje zatuchnutý a cigaretový zápach. Ak chcete, aby bolo vaše zariadenie v Košiciach, Michalovciach, Trebišove či v inej časti našej krajiny hygienicky nezávadné a príjemné pre hostí, prenechajte ozónové čistenie odborníkom, ktorí sa postarajú o to, aby sa u vás každý hosť cítiť čo najpríjemnejšie.

Autor: Admin Administrátor